O TMC Cancela

DomůO TMC Cancela

LÍDR NA TRHU
Jsme společnost zabývající se výrobou zemědělských, lesnických a hydraulických strojů. S více než 40 lety zkušeností se snažíme nabízet ty nejlepší výrobky v oboru. Ve společnosti TMC Cancela se zaměřujeme na proces drcení lesního a zemědělského odpadu. Snažíme se optimalizovat práci uživatelů s cílem zvýšit jejich produktivitu a dosáhnout tak vyššího výkonu. Směřujeme k novému typu výrobků, které respektují životní prostředí. Vyrábíme stroje, které spotřebovávají méně paliva, s technickými prvky, které umožňují jejich lepší kontrolu (například regulace otáček rotoru nebo regulace teploty).

BUDOVÁNÍ LEGENDY
V roce 1971 založil Manuel Cancela García spolu se svou ženou Consuelo Rodríguez Fernández malou rodinnou firmu, která se specializovala na opravy zemědělských strojů a drobnou výrobu pro zemědělce a chovatele v oblasti. Postupem času svou činnost rozšířili a stali se distributory několika výrobců zemědělských strojů ve Španělsku. To však nestačilo a brzy přišli s prvními mulčovači a drtiči vlastní výroby spolu s několika patenty na výrobky.
Po letech, v roce 2008, Javier Cancela pokračoval v práci svého otce se zaměřením na výrobu lesnických, zemědělských a hydraulických mulčovačů. Vždy se snažil o odlišení ve svém odvětví, a to díky velkému nasazení v oblasti výzkumu, vývoje a inovací. Vznikají nové řady s vlastní identitou, které jsou v odvětví rozpoznatelné a dělají ze strojů jedinečné výrobky. Společnost TMC Cancela se vyznačuje neustálým vývojem, v němž hraje zásadní roli začlenění hlavních technických pokroků do výrobních procesů.

NAŠE HODNOTY
Naším hlavním cílem je poskytovat našim zákazníkům to nejlepší zařízení a zaručit vynikající kvalitu našich výrobků. Nepřestáváme se učit a snažíme se do našich procesů zavádět nejnovější technologické inovace, abychom vyráběli robustní a výkonné stroje přizpůsobené potřebám našeho trhu. Vyznačujeme se hledáním kvality na celosvětové úrovni. Dbáme na všechny aspekty: výrobní lhůty, zákaznický servis, vývoj patentů, výběr nejlepších dodavatelů, technologické investice…

 

JSME TAM, KDE JSTE VY
Sídlo společnosti TMC Cancela se nachází v Tordoii, v srdci Galicie. Z našeho centrálního závodu vyvážíme naši výrobu, více než 2 000 strojů ročně.
V posledních letech se věnujeme expanzi a zmezinárodnění podniku. Máme zastoupení ve více než 50 zemích, kde máme distributory našich výrobků. Kanada, Rumunsko, Litva, Německo, Francie, Rusko, Itálie, Portugalsko, Angola, Mosambik, Austrálie a USA jsou jen některá z našich strategických prodejních míst. V současné době se náš potenciál nachází v Evropě a Severní Americe, kde jsme na předních místech prodejních žebříčků v zemích, jako je Francie nebo Německo. TMC Cancela má logistický sklad v Kalifornii a další v Rusku, čímž poskytuje okamžitý servis stávajícímu trhu v těchto zemích. Cíle společnosti jsou jasné: v příštích letech plánujeme pokračovat v růstu, zejména na mezinárodním trhu, kam budeme alokovat 70 % naší produkce a zbylých 30 % ponecháme pro domácí trh.

INOVACE VEDOU K OBNOVĚ
Ve společnosti TMC Cancela dbáme na kvalitu našich strojů. Pevně věříme, že výzkum a inovace klíčovou částí našeho výrobního procesu, proto na ně sázíme a investujeme do nich. Máme tým inženýrů, kteří přímo spolupracují s oddělením technického designu, kde se používají nejmodernější konstrukční programy. Již řadu let jsme lídry v prodeji ve Španělsku. Tohoto výsadního postavení jsme dosáhli díky dobré obchodní strategii založené na pozornosti k požadavkům a změnám trhu.